PakistanDatabase.com

CraxsRat V6 Uncracked Android Rat By EVLF Dev | CraxsRat.net

Hellcoins
♆124
View attachment 293

Bildiğiniz gibi Evlf, Craxsrat projesinin son versiyonu olan 6. versiyonunu da yayınladı ve fiyatını da 5000$ olarak belirledi . Bu kadarını biliyorum. Farenin bu sürümü tamamen saçmalıktır ve aynı zamanda Android 14'ün en son sürümüne de bulaşma kapasitesine sahiptir . Google'ın yayınladığı yeni güvenlik özellikleri nedeniyle Android 14'e virüs bulaştırmak gerçekten zor bir iş. Google'ın yeni güvenlik güncellemeleri, eski Android truva atlarının artık Android 14'te çalışmamasını sağlıyor. Ancak burada CraxsRat oyunu kazanıyor Oğlumuz, fareyi bir sonraki seviyeye yükselterek Android 14'e de bulaşmasını sağlıyor.

Burada birinden (Elvf'ten değil) satın aldığımız farenin kırılmış dosyaları var ve şu anda dosyaları analiz etmedim, bu nedenle saldırganın bir koçanının dosyalara eklenmiş olma ihtimali küçük olabilir, bu yüzden üzerinde test ettiğinizden emin olun. rdp veya vmware. Bu dosyaları güvenilir bir kaynaktan almış olsak da çok fazla endişelenmenize gerek yok.

Bildiğiniz gibi şu anda bu fare panelini kendi başıma kıracak fazla zamanım yok bu yüzden onu buraya gönderiyorum ki siz de kırabilesiniz ve diğer üyelerle paylaşabilirsiniz ve ayrıca dolandırıcıları filtrelemek için bunu sadece premium için koyacağım Dosyaları acemilerden uzak tutmaya yardımcı olacak üyeler aynı zamanda bu forumun da katkıda bulunmasına yardımcı oluyor:

CraxsRat V6 İndirme Bağlantısı:

[Gizli İçerik]

Forum Premium'u satın alın.

J'lernsk